Творчі колективи і студентство Львівської політехніки взяли активну участь у флешмобі «Мова – держави основа»

Наталія Павлишин, тижневик «Аудиторія»
флешмоб «Мова – держави основа»

Товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка, осередок Товариства у Національному університеті «Львівська політехніка» та студентство з різних вишів Львова, більшість із яких – політехніки, 9 листопада, у День української писемності та мови, на площі Ринок провели флешмоб «Мова – держави основа».

Студенти зібралися на площі біля пам’ятника Івану Франкові організованою колоною і під супровід оркестру пройшли на площу Ринок із закликами любити й берегти свою рідну мову. Центральним було гасло: «Мова – держави основа».

Біля Ратуші молодь вишикувалася у формі слова «Мова» із синьо-жовтими флаєрами. Основою заходу стали пісенно-поетичні виступи учасників Народного театру-студії «Хочу» й Ансамблю естрадної пісні «Сузір’я» Народного дому «Просвіта» Львівської політехніки.

Особлива подяка проректору Роману Коржу – за підтримку ініціативи обласної «Просвіти», художньому керівнику театральної студії «Хочу» Анастасії Непомнящій, ансамблю естрадної пісні «Сузір’я» (керівник – Оксана Скондич), керівникові народного духового оркестру Миколі Орачу. А також спеціальна подяка директору Народного дому «Просвіта» Степанові Шалаті та студентам Львівської політехніки – за активну участь.