Політехніки виступили з презентаціями щодо акредитації освітніх програм для керівників ЗВО Західного регіону України

Ігор Олексів, професор кафедри ММП Львівської політехніки

27 вересня 2019 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?» для керівництва закладів вищої освіти Західного регіону України.

Під час цього заходу представники Національного університету «Львівська політехніка» – професор Ігор Олексів та доцент Роман Шуляр – зробити презентації щодо таких питань:

• положення про акредитацію освітніх програм, затверджене МОН і офіційно оприлюднене 27.08.2019;
  • методичні рекомендації для експертів з акредитації освітніх програм;
  • порадник із заповнення відомостей про самооцінювання освітньої програми (для закладів вищої освіти);
  • результати конкурсу до Галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти;
  • започаткування центрів внутрішнього забезпечення якості освітніх послуг в українських ЗВО, рекомендації НАЗЯВО та досвід проєктів Еразмус+ «Implementation of Education Quality Assurance System via Cooperation of University- Business-Government in HEIs (EDUQAS)» та «Structuring cooperation in doctoral research, transferrable skills training, and academic writing instruction in Ukraine’s regions (DocHub)».

Доповіді спричинили жваве обговорення і дискусію.

круглий стіл на тему «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?» круглий стіл на тему «Нова процедура акредитації освітніх програм: як покращуватиметься якість?»