Майбутні пам’яткоохоронці та музейники візьмуть участь в археологічних розкопках на території Львівщини

Анастасія Степаняк (Мозгова), тижневик «Аудиторія»
археологи

Першокурсники спеціальності «Музеєзнавство, пам’яткознавство», які вивчають дисципліну «Археологія України», уже мають визначені плани на літо – у часі канікул вони візьмуть участь у археологічній експедиції спільно з археологами Львівського історичного музею.

Незважаючи на те, що в навчальному плані згаданих студентів археологічної практики немає, бажання поглибити здобуті теоретичні знання та застосувати їх на практиці взяло гору. У планах експедиції – дослідження археологічних пам’яток на узгір’ї Вапнярка у Золочівському районі та вивчення різночасових городищ на Дністрі в Жидачівському районі Львівщини. Окрім цього, майбутні пам’яткоохоронці та музейники спільно з фахівцями кафедри архітектури та реставрації нашого університету здійснять обстеження околиць скельного монастиря у Розгірчі на Сколівщині.

До участі у дослідженнях також запрошують усіх охочих.