Львівські політехніки візьмуть участь у Міжнародному фестивалі акварелі Fabriano in Acquarello – 2017

Кафедра ДОА Львівської політехніки
Міжнародний фестиваль акварелі Fabriano in Acquarello – 2017

20–23 квітня 2017 року в м. Фабріано (Італія) відбудеться Міжнародний фестиваль акварелі Fabriano in Acquarello – 2017.

Лідер групи (відповідальна особа в Україні за підготовку до фестивалю) – Ігор Юрченко, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри дизайну та основ архітектури Інституту архітектури Національного університету «Львівська політехніка», член Національної спілки художників України, член спілки критиків та істориків мистецтва, член спілки дизайнерів України, співпредставник IWS Ukraine.

Серед українських акварелістів, які візьмуть участь у фестивалі, – викладачі кафедри дизайну та основ архітектури Львівської політехніки Ігор Юрченко, Ольга Лисенко, Інна Мосор.

Міжнародний фестиваль акварелі Fabriano in Acquarello – 2017 Міжнародний фестиваль акварелі Fabriano in Acquarello – 2017