Політехніки успішно виступили на Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни «Економіка підприємства»

Кафедра ЕПІ Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

29–30 березня 2017 року на базі Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпро) відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка підприємства». Національний університет «Львівська політехніка» представляли студенти кафедри економіки підприємства та інвестицій Роман Садовий та Валентина Бондаренко.

За підсумками оцінювання конкурсних робіт членами журі Роман Садовий нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за третє місце, а Валентина Бондаренко – грамотою за IV місце. Результати олімпіади засвідчили високий рівень теоретичної і практичної підготовки студентів-політехніків з дисципліни «Економіка підприємства», їхній високий інтелектуальний потенціал та творчі здібності.

Кафедра економіки підприємства та інвестицій щиро вітає своїх студентів, бажає їм здоров’я та подальших творчих здобутків!

диплом Романа Садового грамота Валентини Бондаренко