Політехніки навчали лідерів учнівського самоврядування Львівщини бути активними будівничими України майбутнього

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
лідери учнівського самоврядування Львівщини

З 8 до 17 серпня 2018 року в мальовничому куточку Франкового краю – селі Нагуєвичі Дрогобицького району – на базі Нагуєвицької спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату працювала літня профільна школа лідерів учнівського самоврядування Львівщини.

Усього 70 учасників школи лідерства навчалися основам психології, ораторської майстерності, тактики ведення перемовин та дебатів тощо. Чимало часу було відведено формуванню у молодого громадянина активної громадянської позиції, подоланню у молодіжному середовищі стереотипів, психології налагодження позитивної атмосфери для стосунків, вмінню вибудовувати лінію переговорів та через компроміси і двомовності досягати позитивного результату.

Для успішного проведення навчання було залучено знаних у професійному середовищі тренерів, зокрема Володимира Чупріна (Українська Академія Лідерства, Київ), Зоряну Зазуляк, Домініку Рослонь та Романа Пасічного (Національний університет «Львівська політехніка»).