Політехніки допомагають соціальним працівникам Львівщини переймати досвід від польських експертів

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА

15–17 січня 2019 року у благодійній установі НРЦ «Джерело» у Львові відбувся семінар «Співпраця з Україною щодо розв’язання алкогольних проблем на локальному рівні». Серед учасників семінару були представники державних та громадських організацій, які відповідальні за протидію алкоголізму та наркоманію серед дітей та молоді в обласних установах.

Організатор семінару – Fundacja «PRAESTERNO» за співпраці з кафедрою соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» та Благодійним фондом «Карітас» Самбірсько-Дрогобицької Єпархії Української греко-католицької церкви.

Під час семінару польські експерти продовжили ознайомлення представників державних та громадських організацій Львівщини з досвідом Республіки Польща щодо подолання алкоголізму та наркоманії, а згодом долучаться до розробки ефективних заходів на регіональному та місцевому рівнях.