Політехніки з команди Smart Cutting Board демонструють усе більший прогрес у розробці розумної кухонної дошки

Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB
Ілюстрація до розумної кухонної дошки Smart Cutting Board

У третьому сезоні освітньо-стипендійної програми CIG R&D LAB у Львівській політехніці перемогла у фінальному пітчі й отримала грант у 400 000 гривень на розвиток проєкту команда Smart Cutting Board. Відтоді її учасники, студенти Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології, демонструють усе більший прогрес у розробці розумної кухонної дошки.

Тепер вона має підсвітку та оновлений кухонний термометр. Хлопці частково змінили дизайн для того, щоб продуктом було зручніше користуватись, і зробили окремі деталі міцнішими.

Ось лише деякі з останніх удосконалень команди.

• Розробили візуальну частину застосунку.
  • Розробили бек-енд вебсайту.
  • Змінили дизайн дисплею термометра, він став зручніший (тепер цифри можуть перевертатись) і ним зручно користуватись як правшам, так і шульгам.
  • Замовили нові дисплеї на фабриці в Китаї.
  • Вилили свої термометри з поліуретану, протестували навантаження на моделі і зробили конструкції міцнішими.
  • Надрукували праву частину дошки і розробили систему підсвітки.
  • Розробили плату для дошки, замовили й дописали програмне забезпечення для нової плати.
  • Знайшли частини, які можна покращити.

Також із хлопцями трапилась приємна історія: вони допомогли людям налаштувати декілька приладів – і в подяку отримали місце в Івано-Франківському акселераторі та зекономили гроші на оренді офісу.

CIG R&D LAB – це освітньо-стипендіальна програма Chernovetskyi Investment Group, метою якої є мотивувати студентів, аспірантів, молодих учених закладів вищої освіти до проведення розробок, отримання навичок комерціалізації ідей, напрацювання механізмів реалізації інноваційних проєктів.

Ілюстрація до розумної кухонної дошки Smart Cutting Board