Студентів і викладачів запрошують прослухати лекцію «Кібератака: реалізація та протидія» від кіберкоманди Cisco Talos

Центр підтримки інструкторів Академій Cisco у Львівській політехніці
дівчина та іт-технології

До Міжнародного дня інформаційної безпеки Cisco запрошує студентів і викладачів закладів вищої освіти і коледжів прослухати лекцію на тему «Кібератака: реалізація та протидія» від кіберкоманди Cisco Talos. Експерт – інженер Cisco Talos Дмитро Коржевін.

Відеозапис буде доступний з 16 листопада 2020 року по 30 січня 2021 року за умови реєстрації.

Слухачі можуть залишити запитання для експерта. У кінці січня організатори визначать найкращі питання. Їх авторів буде відзначено призами.

Крім цього, слухачі мають можливість безкоштовно пройти курс «Основи кібербезпеки» (українською або англійською мовами) й одержати свідоцтво про закінчення курсу та цифровий бейдж.

дівчина та іт-технології