Науковцям Львівської політехніки надано тестовий доступ до ресурсів бази даних Emerald Publishing

НТБ Львівської політехніки
Emerald Publishing

З 9 квітня до 13 травня 2019 року користувачам Науково-технічної бібліотеки Національного університету «Львівська політехніка» надано тестовий доступ до колекції журналів Emerald Publishing.

Emerald Publishing – це провідне британське наукове видавництво, що спеціалізується на випуску наукових, академічних журналів і книг у галузі освіти, управління бізнесом, інженерно-технічних дисциплін, здоров’я, соціології і бібліотечної справи. Emerald Publishing – це доступ до найпрестижніших рецензованих журналів світового рівня.

Основні тематичні напрями

• Промислове виробництво.
  • Електротехніка і електроніка.
  • Міждисциплінарна/мультидисциплінарна інженерія.
  • Цивільне і житлове будівництво.
  • Матеріалознавство.
  • Будівельна інженерія.
  • Аерокосмічна техніка.
  • Інформаційна безпека і мережі.
  • Управління технологіями та інноваціями.
  • Будівельні інформаційні технології.
  • Цифрове управління і етика.
  • Розумне місто.

Працювати з колекціями Emerald можна з усіх комп’ютерів Університету, а також за допомогою віддаленого доступу.