Львівська політехніка запрошує на VIII Міжнародну конференцію з проблем соціології та соціальної роботи

Організатори конференції
Міжнародна конференція з проблем соціології

Львівський навчально-науковий центр професійної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, кафедра соціології та соціальної роботи Національного університету «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують до участі у VIII Міжнародній науковій конференції «Соціологія – соціальна робота та соціальне забезпечення – регулювання соціальних проблем», яка відбудеться 19–20 квітня 2018 року.

Місце проведення заходу – Львівський навчально-науковий центр професійної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (м. Львів, вул. Кривоноса, 10).

Мета конференції: обговорення актуальних соціальних проблем країн Центрально-Східної Європи, підвищення інтересу молодих дослідників до активної наукової діяльності в галузі соціології, соціальної роботи та соціального забезпечення, сприяння формуванню наукових зв’язків між провідними навчальними і науковими закладами гуманітарного профілю України та країн Центрально-Східної Європи.

Робота конференції передбачена за напрямами:

• Сучасна Україна: цивілізаційне роздоріжжя чи поріг, який маємо подолати;
  • Соціальні проблеми нестабільних суспільств: ідентифікація та пошук шляхів регулювання;
  • Суб’єкти регулювання соціальних проблем та їх взаємодія;
  • Розмаїття соціокультурних практик у сучасному суспільстві: шлях пошуку його єдності чи провокування розколів;
  • Глобалізаційні процеси в сучасному світі та перспективи країн Центрально-Східної Європи;
  • Проблеми самореалізації молоді в сучасному суспільстві;
  • Мігранти та вимушені переселенці в Україні та країнах Центрально-Східної Європи;
  • Проблеми адаптації мігрантів у сучасному суспільстві;
  • Державні та громадські соціальні служби: особливості роботи та їх взаємодія;
  • Соціальні детермінанти здоров’я населення, громад, сімей, індивідів;
  • Здоров’язбережувальна діяльність соціального працівника;
  • Соціальна робота і соціальне забезпечення в системі інструментів регулювання соціальних проблем.
  • Інформаційний супровід і медіаформати соціальних проблем;
  • PR-технології у процесі врегулювання соціальних проблем.

Для участі у конференції необхідно до 24 березня 2018 року надіслати оформлену заявку і тези доповіді на електронну адресу socio.nulp@gmail.com.