Львівська політехніка запрошує на ІІ Міжнародну конференцію «Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018)

Організатори конференції DSMP’2018
конференція «Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018)

Українська секція Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE Ukraine Section), Національний університет «Львівська політехніка» та інші організатори запрошують взяти участь у Другій Міжнародній конференції «Data Stream Mining & Processing» (DSMP’2018), яка відбудеться у Львові 21–25 серпня 2018 року.

Тематика конференції

1. Гібридні системи обчислювального інтелекту
  2. Комп’ютерний зір та розпізнавання образів
  3. Динамічний інтелектуальний аналіз даних та потоків даних
  4. Big Data & Data Science на основі інтелектуальних підходів.

Важливі дати:

• 25 березня 2018 року – крайній термін прийняття повної версії доповіді (only in English);
  • 1 червня 2018 року – повідомлення про прийняття чи відхилення доповіді;
  • 20 червня 2018 року – представлення фінальної версії доповіді;
  • 5 липня 2018 року – крайній термін сплати оргвнеску.

Матеріали попередньої конференції були проіндексовані в міжнародних наукометричних базах IEEE, Scopus та Web of Science, та доступні через IEEE Xplore.

Детальнішу інформацію про конференцію, кейнот-спікерів, спікерів IT-компаній з панельними доповідями, про партнерів та інше можна знайти на сайті конференції або інформаційному повідомленні.