Львівська політехніка відновлюватиме гробниці своїх ректорів та професорів на Личаківському цвинтарі

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

Музей «Личаківський цвинтар» – це історико-культурний музей-заповідник площею 40 га, де поховано кілька сотень тисяч людей. Щороку на території музею проводять роботи із реставрації об’єктів. У 2017 році особливу увагу дирекція музею планує приділити реставрації поховань діячів українського національно-визвольного руху.

Цьогоріч запланували відновити 25–27 об’єктів. Роботи будуть проводити у співпраці з Польським міністерством культури, Національним університетом «Львівська політехніка», який залучено до проведення робіт з відновлення гробниць його ректорів та професорів. Оскільки в Університеті є кафедра реставрації архітектурної і мистецької спадщини, то роблять усе своїми силами. Долучається і Чеське генеральне консульство, оскільки тут є 17 чеських поховань.