Львівська політехніка в рамках реалізації міжнародного проєкту S2I безкоштовно одержала вимірювальне обладнання

Інститут адміністрування та післядипломної освіти
Фото валізи з переданим вимірювальним обладнанням

Регіональний центр з підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері енергозбереження та енергоаудиту Національного університету «Львівська політехніка» провадить курси підвищення кваліфікації за тематикою «Підготовка енергоаудиторів для роботи з Фондом енергоефективності за освітньо-професійною програмою «Сертифікація енергетичної ефективності та обстеження інженерних систем будівель». Ця програма розроблена Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ з урахуванням досвіду кращих європейських та вітчизняних експертів.

З метою покращення рівня підготовки спеціалістів відповідно до меморандуму між Німецьким товариством міжнародного співробітництва та Національним університетом «Львівська політехніка» про співробітництво в рамках реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» (16.9069.2-001.00) Львівській політехніці як провідній установі з підготовки таких спеціалістів в Україні безкоштовно передано вимірювальне обладнання.

Фото валізи з переданим вимірювальним обладнанням