Львівська політехніка – у п’ятірці університетів Східної Європи, які постачають найбільше IT-фрілансерів

За матеріалами сайту «Економічна правда»
Герб Львівської політехніки

За 2016 рік українські фрілансери наростили 8% долі ринку і стали лідерами серед IT-фрілансерів на теренах Східної Європи. Про це заявили аналітики сервісу IT-рекрутингу topsdev в підсумковому звіті.

Згідно з ним, Україна займає понад 30% долі ринку. Найпоширеніша спеціальність розробників софту серед фрілансерів – HTML+CSS, на другому місці PHP, JavaScript – замикає трійку. Проте значення погодинних ставок оплати залишились незмінними і все ще поступаються показникам російських, білоруських та польських розробників.

У п’ятірці університетів, які постачають на ринок найбільше фрілансерів-розробників, три українських: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Харківський національний університет радіоелектроніки і Національний університет «Львівська політехніка».

Топ-5 українських міст у рейтингу – Київ, Харків, Запоріжжя, Львів та Одеса.