Львівська політехніка – у десятці найвпливовіших університетів України за версією AcademicInfluence

За матеріалами порталу Освіта.ua
Головний корпус Львівської політехніки восени

На сайті AcademicInfluence складено рейтинг впливовості університетів світу Influential schools, частиною якого є окремий рейтинг впливовості закладів вищої освіти України.

Рейтинг складає група науковців і фахівців з аналізу даних, які вже понад 5 років оприлюднюють результати своєї роботи на сайті. Формування рейтингу відбувається за алгоритмом, за допомогою якого гідних уваги людей пов’язують із конкретними закладами вищої освіти, кафедрами та навчальними дисциплінами.

З погляду розробників рейтингу, будь-який виш впливовий не самий по собі, а завдяки людям, які в ньому навчалися або працювали. Виходячи з цього, впливовість університету оцінюють саме через людей, які мають до нього стосунок і які зробили значний внесок у певній галузі.

У 2020 році до світового рейтингу потрапили 183 заклади освіти з України. Відповідно, найвпливовішими університетами України за версією AcademicInfluence є Києво-Могилянська академія (886 місце у світі), Львівський національний університет імені Івана Франка (915 місце у світі) та Київський політехнічний інститут (1390 місце у світі).

Національний університет «Львівська політехніка» у цьому рейтингу посідає восьме місце. Київський національний університет імені Тараса Шевченка до числа найкращих українських вишів за версією AcademicInfluence не потрапив…

ТОП-10 найвпливовіших університетів України

1. Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  2. Львівський національний університет імені Івана Франка