Львівська політехніка – третій за популярністю виш України серед вступників з анексованого Криму

За матеріалами сайту «Крим.Реалії»
Ганна Новосад

Під час вступної кампанії 2019 року студентами закладів вищої освіти материкової України стали 265 жителів анексованого Росією півострова, які скористалися послугами освітніх центрів «Крим – Україна». Про це 4 жовтня на прес-конференції в Києві розповіла міністр освіти і науки України Ганна Новосад.

Найпопулярнішим університетом серед мешканців півострова став Таврійський національний університет імені В.І. Вернадського, куди вступило 110 осіб. На другому місці – Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – 51 студент, на третьому – Національний університет «Львівська політехніка» – 24 студенти.

У 2018 році в українські заклади вищої освіти вступило 254 дітей з анексованого Криму.