Львівська політехніка – на третьому місці за кількістю вступників через освітній центр «Крим-Україна»

За матеріалами сайту МОН
Львівська політехніка

За 3 роки роботи освітніх центрів «Крим-Україна» і «Донбас-Україна» кількість вступників через них збільшилася майже вдвічі. Так, якщо під час вступної кампанії 2016-го через освітні центри вступили близько тисячі абітурієнтів, то цього року їхня кількість сягнула 1749. Про це йшлося під час прес-конференції щодо підсумків роботи освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» у 2018 році, яка відбулася 24 жовтня 2018 року в Міністерстві освіти і науки України.

Зокрема, через освітній центр «Крим-Україна» 2018 року вступили 227 осіб. Торік таких вступників було 204, а 2016-го – 153.

Цього року найбільше вступників обрали Таврійський національний університет імені Вернадського – 88, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана – 31, Національний університет «Львівська політехніка» – 24.

інформація МОН