Львівська політехніка – співорганізатор XV Міжнародної конференції «Проблеми сучасної електротехніки 2018»

Інститут електродинаміки НАН України
конференція «Проблеми сучасної електротехніки»

Інститут електродинаміки Національної академії наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Представництво Польської академії наук у м. Києві спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» та іншими співорганізаторами повідомляють про проведення XV Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми сучасної електротехніки – 2018».

Конференція відбуватиметься 4–8 червня 2018 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (м. Київ, просп. Перемоги, 37) та Інституті електродинаміки НАН України (м. Київ, просп. Перемоги, 56).

Наукові напрями конференції

1. Теоретична електротехніка
  2. Електроенергетичні комплекси та системи
  3. Електротехнічні комплекси та системи
  4. Силова електроніка
  5. Електромеханічне перетворення енергії

Крайній термін реєстрації та подання доповіді – 15 січня 2018 року.

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції