Львівська політехніка – серед вишів-лідерів за кількістю виграних грантів у межах Програми ЄС Еразмус+

За матеріалами сайту МОН
прапор України над будівлею Політехніки

200 українських організацій спільно з більш ніж 270 європейськими партнерами отримали 2766 грантів для обмінів студентами та працівниками вишів. У межах Програми Європейського Союзу Еразмус+ усі учасники зможуть поїхати на навчання, практику, підвищення кваліфікації чи стажування до європейського або українського університету.

З усієї кількості місць, які отримали фінансування, 1142 гранти призначені для студентів, а 1624 – для працівників вишів. Загалом обмін відбудеться у такій пропорції:

• 839 грантів для навчання українських студентів, 303 – для європейських;
  • 931 грант для стажування або викладання працівників українських вишів, 693 – для європейських.

За підсумками обмінів між студентами всі отримані бали будуть перезараховані українським університетом та внесені у додаток до диплому. Викладачам зарахують такий досвід як підвищення кваліфікації.

Переможцями від України стали заклади вищої освіти, наукові установи, громадські, приватні та державні організації з різних регіонів країни. Серед них найбільшу кількість проєктів з мобільності виграли такі заклади:

• Київський національний університет імені Тараса Шевченка;
  • Львівський національний університет імені Івана Франка;
  • Національний університет «Львівська політехніка»;
  • Український католицький університет;
  • Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича;
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Національний університет «Києво-Могилянська академія».

До списку переможців увійшли також переміщені виші. Найпопулярнішими країнами-партнерами для обмінів з Україною стали Німеччина, Великобританія, Польща, Італія та Франція.