Львівська політехніка приймала перший Всеукраїнський відкритий шаховий турнір серед учнівської молоді

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Герб Львівської політехніки

19–21 травня 2017 року у Львові вперше відбувся Всеукраїнський відкритий шаховий турнір серед учнівської молоді, організатором якого були Український державний центр позашкільної освіти, Федерація шахів України, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді». Проводили захід на базі кафедри фізичного виховання Національного університету «Львівська політехніка» .

До Львова прибули 8 команд юних шахістів України: Харківської області, Івано-Франківської області (2 команди), Сумська область, Львівська шахова академія, Клуб «Юний технік» (Хмельницька область), Школа Василя Іваничука, Команда «Дебют».

Підсумки командної першості турніру такі:

• І місце – команда Івано-Франківської області – 1;
  • ІІ місце – команда Івано-Франківської області – 2;
  • ІІІ місце – команда «Дебют».

Переможці нагороджені медалями та кубками Українського державного центру.