Політехніка продовжує формування доступного освітнього середовища для осіб з особливими потребами

Міжнародний центр професійного партнерства «Інтеграція»
пристосовуємо середовище під людину

Цими днями фахівці Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція» Львівської політехніки і викладачі кафедри соціології та соціальної роботи Університету активно працюють над Програмою професійного зростання/підвищення кваліфікації «Забезпечення доступності до можливостей навчання для осіб з інвалідністю у закладі вищої освіти».

Програму розробляють для науково-педагогічних працівників та навчально-допоміжного персоналу Національного університету «Львівська політехніка». Її запровадження очікують у 2020–2021 навчальному році. Розробка та подальша реалізація Програми покликані сприяти формуванню доступного освітнього середовища для осіб з особливими освітніми потребами в нашому університеті.