Політехніка продовжує допомагати постраждалим через війну мешканцям Херсона та Миколаєва

Наталія Павлишин, Центр комунікацій
допомога

Політехніки не втомлюються допомагати тим, хто найбільше потерпає через війну. Нещодавно Центр збору гуманітарної допомоги нашого університету, завдяки підтримці іноземних та українських благодійників, відправив гуманітарний вантаж у Миколаїв.

― Із перших днів війни ми щомісяця надсилаємо гуманітарну допомогу в Миколаївську обласну дитячу клінічну лікарню. Цього разу передали 500 кг допомоги ― медикаменти, засоби гігієни для діток. Ми контактуємо безпосередньо з керівництвом лікарні і, відповідно, нам надають перелік всього необхідного. Ми стараємося закривати ці потреби, розповів голова Центру збору гуманітарної допомоги Львівської політехніки Володимир Шепітчак.

Також подбали і про херсонців, зокрема тих, які постраждали внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.

― 14 серпня ми знову надіслали гуманітарну допомогу в Херсон. Цього разу люди отримають від нас розчини для дезінфекції, дитяче харчування, одяг. Загальний обсяг гуманітарного вантажу ― три європалети. Допомогу з відправлення вантажу вчергове надала компанія ТОВ «Нова пошта» (EN 59 0010 0842 4037, EN 59 0010 0842 3752, EN 59 0010 0842 3399), ― додав Володимир Шепітчак.

допомога допомога допомога допомога