Львівська політехніка потрапила до шістки українських університетів у рейтингу QS World University Rankings 2019

За матеріалами порталу «Вища освіта»
QS World University Rankings 2019

Оприлюднено результати глобального дослідження QS World University Rankings 2019 – рейтинг найкращих вищих навчальних закладів світового значення за показником їхніх досягнень у галузі освіти і науки, розрахований за методикою британської консалтингової компанії Quacquarelli Symonds (QS).

Лідером рейтингу вже кілька років поспіль залишається Массачусетський технологічний інститут. На другому місці Стенфордський, а на третьому місці – Гарвардський університет.

• Найвище місце серед українських вишів посідає Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, який здобув позицію 481 (401–410 минулого року).
  • На другому місці Київський національний університет імені Тараса Шевченка, що має позицію 531–540 (411–420 минулого року).
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» розташувався на позиції 601–650 (501–550 минулого року).

Далі в рейтингу є ще три вітчизняних виші.

• Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» має позицію 701–750 (не змінилась із минулого року).
  • Донецький національний університет імені Василя Стуса покинув рейтинг, а замість нього на п’ятому місці розмістився Національний університет «Львівська політехніка» – позиція 751–800.
  • Сумський державний університет покращив свою позицію з 801–1000 у минулому році до 751–800 цьогоріч.

QS World University Rankings 2019

рейтинг