Львівська політехніка оголошує додатковий набір для вступу в магістратуру на заочну форму навчання

Приймальна комісія Львівської політехніки
фасад головного корпусу Політехніки

Національний університет «Львівська політехніка» оголошує додатковий набір вступників для вступу в магістратуру за заочною формою навчання на освітні програми:

• «Правознавство» (спеціальність 081 «Право»);
  • «Управління ІТ проєктами» (спеціальність 126 «Інформаційні системи та технології»);
  • «Міжнародна економіка» (спеціальність 292 «Міжнародні економічні відносини»).

Прийом заяв і документів здійснюється з 7 жовтня до 18 жовтня 2019 року в дирекціях навчально-наукових інститутів – Інституту права, психології та інноваційної освіти, Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій та Інституту економіки і менеджменту.

Реєстрація для складання ЄВІ (Іноземна мова) відбувається з 7 жовтня до 15 жовтня 2019 року в дирекціях навчально-наукових інститутів ІППО, ІКНІ та ІНЕМ.

Вступник вважатиметься зареєстрованим після отримання екзаменаційного листа та сплати коштів на рахунок Українського центру для оплати послуг із проведення Українським центром та його регіональними підрозділами вступних випробувань.

Перелік документів, необхідних для подання заяви на навчання та для реєстрації на ЄВІ

1. Документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника.
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника.
  3. Документ про здобутий ступінь вищої освіти з додатком.
  4. 4 фотокартки для документів розміром 3×4 см.

Вступні випробування:

• спеціально організована сесія ЄВІ – 5 листопада 2019 року;
  • фахове вступне випробування – 7 листопада 2019 року (крім спеціальності 081 «Право»).