Львівська політехніка може прийняти за державним замовленням майже півтори сотні абітурієнтів із Криму

За матеріалами порталу Освіта.ua
заставка МОН

Нещодавно Міністерство освіти і науки України визначилося з обсягом державного замовлення й оприлюднила його на сайті. Ця інформація дуже важлива для дітей з тимчасово окупованого Криму, які планують вступати до українських закладів вищої освіти через Освітні центри «Крим – Україна». Адже якщо українські випускники та випускниці, які не проживають на окупованих територіях, мають можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей, то діти з анексованого Криму мають лише одну можливість.

Національний університет «Львівська політехніка» може прийняти 135 вступників із Криму (132 на денну і 3 на заочну форми навчання) і за цим показником посідає шосте місце серед 41 вищого навчального закладу України.

Подана інформація може змінюватися, адже до початку роботи Освітніх центрів «Крим – Україна» ще є час. За попередньою інформацією, вони запрацюють із 4 червня 2018 року.