Львівська політехніка – єдиний український виш у предметному рейтингу «Бізнес та економіка» від Times Higher Education

Любомир Пилипенко, лабораторія управління ВНЗ
афіша рейтингу «Бізнес та економіка» від THE

Львівська політехніка – єдиний з українських університетів, що увійшов до предметного рейтингу «Бізнес та економіка» (Business and Economics) світового рейтингу університетів World University Rankings 2020, який укладає провідна міжнародна агенція Times Higher Education, посівши позицію 501+. Загалом у цьому предметному рейтингу представлено 632 заклади вищої освіти з усього світу.

Нагадаємо, що раніше Університет також увійшов до інших предметних рейтингів, зокрема «Комп’ютерні науки» (Computer Science) з позицією 251–300 та «Інженерія і технологія» (Engineering and Technology) з позицією 601–800, що є найкращим показником в Україні. У загальному рейтингу університетів World University Rankings 2020 Львівська політехніка посідає позицію 801–1000 і також є найкращим українським вишем.

World University Rankings 2020 by subject: business and economics