Львівська політехніка – другий за популярністю університет серед українських ІТ-розробників

За матеріалами сайту DOU
програміст

Редакція сайту спільноти програмістів DOU у червні 2019 року вчергове проаналізувала зарплати українських розробників. У черговому зарплатному опитуванні взяли участь 11 439 респондентів, із них 5 950 девелоперів.

У підсумку дослідження виявилося, що найпопулярнішими серед розробників вишами є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (14,5%), Національний університет «Львівська політехніка» (6,6%) та Харківський національний університет радіоелектроніки (6,1%).

Лідером серед закладів вищої освіти з найвищими зарплатами випускників неочікувано став Державний університет «Житомирська політехніка»: респонденти з цього вишу в середньому отримують $3000. Львівська політехніка тут посідає 11-е місце з $2341.

Лідер за зарплатами студентів, що працюють в ІТ, – Хмельницький національний університет ($1100). Студенти Львівської політехніки посідають у цьому рейтингу 9-е місце ($750).