Львівський політехнік у складі збірної України здобув командне золото на Чемпіонаті світу з фехтування на візках

Управління фізичної культури та спорту ЛОДА
Андрій Демчук та Антон Дацко та інші

У Кореї завершився Чемпіонат світу з фехтування на візках. Цьогоріч у змаганнях взяли участь понад 200 спортсменів з 20 країн, серед яких і Україна. Нашу державу представляли 15 атлетів, з них троє – львів’яни: Андрій Демчук, Антон Дацко та Наталія Морквич.

23 вересня команда українських спортсменів, у складі якої були Андрій Демчук та Антон Дацко, здобула золото у фехтуванні на шаблях.

Андрій Демчук – у різні роки студент, аспірант, викладач Національного університету «Львівська політехніка», заслужений майстер спорту України, чемпіон XV літніх Паралімпійських ігор 2016 року у фехтуванні на шаблях.

переможці