Львівський політехнік у рамках проєкту Join_IT прочитав пізнавальну лекцію для учнів Миколаївської гімназії

Кафедра СКІД Львівської політехніки
Тарас Устиянович читає лекцію для учнів

11 вересня у рамках проєкту Join_IT студент кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Національного університету «Львівська політехніка» Тарас Устиянович прочитав для учнів Миколаївської гімназії пізнавальну лекцію про галузь інформаційних технологій, її розвиток та переваги.

Представник Університету також розповів про навики, необхідні для роботи в ІТ галузі, та де їх здобути, про розподіл професій, поділився власною історією, зокрема, розповів про якісну підготовку інформаційних працівників на кафедрі СКІД Львівської політехніки.

Група проєктів Join_IT – освітні ініціативи з популяризації IT серед дітей та підлітків, у рамках яких Асоціація «ІТ України» організовує зустрічі фахівців галузі з учнями загальноосвітніх шкіл по всій країні.

Тарас Устиянович читає лекцію для учнів