Представник Львівської політехніки модеруватиме одну із сесій конференції Eurodoc «Open Up Your Science!»

Рада молодих учених при МОН
конференція Eurodoc «Open Up Your Science!»

Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України повідомляє, що 22–23 липня 2020 року в режимі онлайн відбудеться конференція Eurodoc «Open Up Your Science!».

Серед доповідачів – двоє представників Ради молодих учених при МОН:

• Олександр Березко (Національний університет «Львівська політехніка») буде модератором сесії «Publishing in Open Science: Early Career Researchers, Perspective»;
  • Євгенія Поліщук (Київський національний університет імені Вадима Гетьмана) виступить із доповіддю «Science is open for everyone: Ukrainian experience».

Реєстраціядо 17 липня 2020 року. Долучайтеся!

Eurodoc є неурядовою організацією зі штаб-квартирою у Брюселі, що об’єднує національні ради аспірантів та молодих учених з 32 країн Європи, які репрезентують інтереси молодих учених на міжнародній арені, і зокрема на рівні європейських інституцій (Єврокомісія, Рада Європи).