Побачила світ монографія науковців кафедри ХТНР «Хінгідронний метод очищення газів від сірководню»

Кафедра хімії і технології неорганічних речовин Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки монографії

У Видавництві Львівської політехніки опубліковано монографію «Хінгідронний метод очищення газів від сірководню». Її автори – науковців кафедри хімії і технології неорганічних речовин Інституту хімії та хімічних технологій Ярослав Калимон, Зеновій Знак та Андрій Слюзар.

Описано новий хінгідронний метод очищення газів від сірководню з одержанням дрібнодисперсної сірки. Наведено результати досліджень отримання і властивостей хінгідронного окисника та впливу різних технологічних чинників на всіх стадіях хінгідронного процесу. Викладено технологічні схеми, розглянуто режими й обладнання для процесів очищення природних і технологічних газів від сірководню.

Для студентів та аспірантів закладів вищої освіти, наукових та інженерно-технічних фахівців у галузі хімічної технології та інженерії, охорони довкілля.