Найкращі наукові видання Політехніки визначено: підсумки щорічного Конкурсу монографій, підручників та посібників

Анастасія Мозгова, тижневик «Аудиторія»
Конкурс монографій, підручників та посібників

Традиційно в університеті відбувся щорічний Конкурс монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань Львівської політехніки. Про його підсумки – далі.

Участь у Конкурсі взяли видання, опубліковані в період від 2015 до 2017 року, які пройшли апробацію. Загалом було подано 41 конкурсанта, з яких: 12 монографій, 6 підручників, 22 навчальні посібники й 1 довідкове видання, що стало цьогорічною особливістю – раніше такої конкурсної категорії не було. Найбільш активним інститутом-учасником став ІНЕМ, що подав на конкурс 8 видань, зокрема і єдине довідкове. Трійку лідерів за кількістю «замкнули» ІГСН (6 видань) та ІМФН (5 видань).

Обирала найкращих Експертна комісія у складі п’ятнадцяти осіб на чолі з професором кафедри автомобільних доріг та мостів (ІБІД) Христиною Соболь. Вирішальне засідання комісії відбулося 22 листопада. Результати таємного голосування оприлюднили 27 листопада на засіданні Вченої ради університету.

Переможці Конкурсу монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань у 2018 році

Переможців нагородять спеціальними дипломами від Видавництва Львівської політехніки і преміями.