Про культуру мови, новий український правопис і вшанування «Просвіти»: підсумки засідання Ради Товариства «Просвіта»

Марія Буцманюк, тижневик «Аудиторія»
Христина Бурштинська

На останньому цього навчального року засіданні ради Товариства «Просвіта» Львівської політехніки просвітяни обговорювали проблеми культури мови та спілкування студентів (заступник голови Товариства доцент кафедри адміністрування й менеджменту персоналу Надія Любомудрова, громадський діяч Богдан Максимович).

З новим правописом української мови ознайомила присутніх старший викладач кафедри української мови Лілія Харчук.

Голова «Просвіти» професор Христина Бурштинська проінформувала про ювілейні заходи зі вшанування пам’яті першого голови Товариства Романа Іваничука (вечір пам’яті в театрі ім. М. Заньковецької, відкриття меморіальної таблиці на будинку, де мешкав письменник, та покладання квітів до його могили на Личаківському цвинтарі).

Цього ж дня з нагоди 31-ї річниці створення Товариства української мови відбулися урочистості біля пам’ятника «Просвіті», у яких також взяли участь просвітяни-політехніки.