Підручник викладачів кафедри маркетингу і логістики ІНЕМ посів ІІІ місце на всеукраїнському конкурсі

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Банер конкурсу

З вересня до грудня 2021 року відбувався Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань «Відкрита наука, сталий розвиток та інноваційні технології», організований Сумським національним аграрним університетом.

У номінації «Cоціо-гуманітарні та економічні науки» третє місце посів підручник Логістика та управління ланцюгами поставок, який побачив світ у Видавництві Львівської політехніки 2019 року. Його автори – Євген Крикавський, завідувач кафедри маркетингу і логістики Львівської політехніки, Олена Похильченко, доцент кафедри МЛ, і Марек Фертч, завідувач кафедри управління виробництвом і логістики Познанської політехніки.