Підписано Угоду між Львівською політехнікою та Альянсом Європейських технічних університетів

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Лого ENHANCE Alliance

У вересні 2022 року Львівська політехніка набула членство в Альянсі європейських технічних університетів ENHANCE Alliance. У рамках проєктної пропозиції European University Initiative наш заклад став асоційованим партнером цієї організації. Нас чекають нові проєкти з університетами – партнерами Альянсу: Берлінським технічним університетом, Варшавським технологічним університетом, Норвезьким науково-технічним університетом, Політехнічним університетом Валенсії, Політехнічним університетом Мілана, RWTH Aachen University і Технологічним університетом CHALMERS.

Місія нашої майбутньої співпраці полягає у сприянні відповідальній трансформації суспільства. Наш міцний альянс із європейськими технічними університетами стимулюватиме розвиток та використання науки і технологій на благо суспільства, перетворюючи глобальні виклики на значущі можливості.

Приєднані файли