Підписано угоду про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом штату Пенсильванія

Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола
Фото з підписання угоди про співпрацю

Відбулось ініційоване Інститутом сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола підписання угоди про співпрацю між Національним університетом «Львівська політехніка» та Університетом штату Пенсильванія, США.

Ця угода стала можливою після тривалої співпраці Інституту з американськими партнерами, запуску факультативного курсу «Продовольча безпека» та успішної участі у ньому студентів ІСТР.

Наступним кроком буде міжнародна зимова школа «Екологічна безпека України: виклики чи можливості», що стартує вже 15 лютого. В її рамках Інститут сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола прийматиме студентів з Університету штату Пенсильванія – це новий досвід для Інституту, а також нові можливості для наших студентів.

Сподіваємось на тривале партнерство та цікаві проєкти.

Фото з підписання угоди про співпрацю Фото з підписання угоди про співпрацю