Під доброю опікою Святого Лазаря: книжкова новинка ІАРД і кафедри архітектури та реставрації

Видавництво Львівської політехніки
Фрагмент обкладинки книжки

Шпиталь Святого Лазаря – один із найстаріших і найкраще збережених шпитальних комплексів в Україні. Він діяв понад 400 років – від початку XVII ст. аж до Другої світової війни. За щасливим збігом обставин згодом його територія і споруди відійшли Національному університету «Львівська політехніка» та Національній академічній хоровій капелі «Дуда рик». Ці споруди добре збережені, однак потребують дослідження. А історія осередку гуманізму та людяності багатьох поколінь львів’ян – популяризації та увічнення. І ця книга є початком шляху, який дасть змогу Шпиталю Святого Лазаря зайняти гідне місце серед монастирів, храмів, палаців, фортів Цитаделі та інших давніх пам’яток Львова.

Книжка на сайті Видавництва Львівської політехніки