Під час зустрічі профактиву профспілки працівників Львівської політехніки з адміністрацією обговорили актуальні питання

Центр комунікацій Львівської політехніки
Фото із зустрічі

Для покращення комунікації, обговорення важливих для львівських політехніків питань голова профспілки працівників нашого університету разом із профактивом ініціював зустріч з адміністрацією.

Значна частина запитань, які обговорили під час заходу, стосувалась особливостей роботи в умовах воєнного стану в Україні. Зокрема, працівників цікавить можливість використання годин навчального процесу для проведення навчань із загальної військової підготовки і тактичної медицини. Слід зазначити, що в Університеті від початку повномасштабної війни провели низку навчань з надання першої домедичної допомоги.

Також профактив проінформували про ситуацію в контексті останніх наказів Міністерства освіти і науки України, зокрема наказу № 295 від 08.03.2024 р. «Про визначення Національного університету «Львівська політехніка» критично важливим для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період» та у зв’язку з наказом ректора № 217-1-10 від 11.04.2024 р. щодо організації щорічного звіряння даних списків персонального військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів.

Окремо представники працівників обговорили з адміністрацією Університету блок питань, пов’язаних із виконанням Колективного договору, та соціальний розвиток Львівської політехніки, заторкнувши, зокрема, питання медогляду та збереження заробітної плати під час проходження стажування за кордоном, соціально-побутові питання та умови відпочинку на базі навчально-оздоровчих таборів.

Чимало уваги під час наради приділили й обговоренню інформаційно-технічного забезпечення навчального процесу. Серед питань, які найбільше турбують представників окремих навчально-наукових інститутів, – оновлення лабораторного обладнання й ефективніші комп’ютеризовані інформаційно-навчальні програмні та програмно-апаратні комплекси широкого використання. Наголосили на необхідності оновлення інформаційно-технічного забезпечення.