Під час святкування 50-річчя Світового Конгресу Українців в Університеті відбудуться дві міжнародні конференції

За матеріалами сайту ЛОДА
Під час святкування 50-річчя Світового Конгресу Українців

У Львівській обласній державній адміністрації на засіданні оргкомітету з підготовки до відзначення 50-річчя створення Світового Конгресу Українців обговорили план заходів. Святкування відбуватимуться у Києві та Львові впродовж 27–29 серпня 2017 року.

У Львові офіційне відкриття відбудеться 27 серпня на площі біля пам’ятника митрополиту Андрею Шептицькому.

28 серпня у Національному університеті «Львівська політехніка» презентують історико-документальну виставку, а також відбудеться V Міжнародний конгрес «Діаспора як чинник утвердження держави Україна у міжнародній спільноті» та Міжнародна науково-практична конференція «Світовий конгрес українців: вчора, сьогодні, завтра».

Також у межах святкування 29 серпня у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького презентують виставку творів митців діаспори.

Завершаться святкування Урочистою академією у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені С. Крушельницької.

Під час святкування 50-річчя Світового Конгресу Українців