П’ять команд політехніків поборються за перемогу у фіналі конкурсу Tech Battle від Львівського ІТ Кластеру

Львівський ІТ Кластер
Tech Battle для студентів

26 та 27 лютого 2019 року відбулися півфінали конкурсу Tech Battle для студентів, організованого Львівським ІТ Кластером. До фіналу пройшли 8 команд, які вже 7 березня поборються за три призові місця і фінансову винагороду від ІТ Кластеру для подальшої реалізації своїх проектів.

Учасниками фіналу стали студенти усіх п’яти інноваційних програм Львівського ІТ Кластеру у Національному університеті «Львівська політехніка»:

• «Інтернет речей» / Internet of Things,
  • «Штучний Інтелект» / Artificial Intelligence,
  • «Робототехніка» / Robotics,
  • Business Analytics & Data Science,
  • «Кібербезпека» / CyberSecurity,

а також по одній команді з Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Львівського національного університету імені Івана Франка та Українського католицького університету.