Першокурсники програми Business Analytics&Data Science у Львівській політехніці захистили командні проєкти

ІТ Expert
Фото із захисту робіт

Тривають захисти командних проєктів студентів закладів вищої освіти на програмах, які підтримує Львівський ІТ Кластер.

Нещодавно свої напрацювання презентували першокурсники програми Business Analytics&Data Science з Національного університету «Львівська політехніка». Завдяки SoftServe Ukraine студенти мали можливість зробити це наживо.

Всього на розгляд журі було подано 10 проєктів. Найбільше балів здобула команда Bird Cage, що реалізувала застосунок Be better, який допомагає у досягненні цілей особистого розвитку. У проєкті передбачено систему кастомізації персонажа на основі реальних досягнень та інші способи мотивації користувача. Команда використала технології Firebase та React Native. Студентів менторив Андрій Заєць (iOS Engineer в Reface).

Оцінювали проєкти й надавали фідбек студентам кращі фахівці компаній Кластеру, зокрема Юрій Ришковець, викладач курсу командної роботи в Національному університеті «Львівська політехніка», Senior Business Intelligence Engineer в SoftServe, Андрій Коркуна, викладач Львівського національного університету імені Івана Франка, Mentor SoftServe IT Academy, та інші.

Докладніше – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.