Першокурсники Інституту комп’ютерних наук та інформаційних технологій побували на екскурсії в Домі Франка

Катедра української мови Львівської політехніки
Фото з екскурсії

27 квітня 2023 року доцент катедри української мови Національного університету «Львівська політехніка» Оксана Литвин зі студентами групи ФЛ-12 побувала на екскурсії в Домі Франка. Це не просто музей, це зустріч з Іваном Франком, його родиною. Багато цікавого довідались із життя письменника. У такий складний час для України ми не можемо забути про боротьбу усієї родини Франків за незалежність нашої держави. Це справжнє Місце Сили, де кожен має змогу зарядитися на майбутні наукові дослідження, на вивчення рідної мови й історії. Надзвичайно цікава була екскурсія, дійсно, побували в гостях нашого творця і «цілого чоловіка»! Тут ФРАНКОВО!

У музеї триває виставка пленерного живопису подружжя Лесі та Олександра Росів. Роботи Лесі Рось створені на пленері на Янівських озерах поблизу Львова. Також є мистецькі роботи дітей з особливими потребами.

Студенти ознайомились із творчістю львівських художників.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії