Першокурсників Львівської політехніки просять пройти коротке опитування щодо їхніх уподобань

Відділ маркетингу Львівської політехніки
Ілюстрація до опитування

Шановні першокурсники!

Світ постійно змінюється, а з ним і вподобання молоді. Те, що було актуальне ще кілька років тому, сьогодні перестає працювати, натомість виникають нові тренди в технологіях та комунікації, з’являються цілком інші сенси, іноді повністю зрозумілі лише одному поколінню.

Львівська політехніка хоче ставати кращою для вас – уже справжніх студентів, та більш ефективно працювати з абітурієнтами – вашими потенційними молодшими колегами. Ми прагнемо краще позиціонувати університет у глобальному інформаційному середовищі, а відтак хочемо порадитися з вами.

Просимо пройти коротке опитування, яке допоможе alma mater на мить подивитися на себе вашими очима та зробити крок назустріч. Кінцевий термін – 21 лютого 2021 року.

Анкета першокурсника Львівської політехніки