Перша кавова зустріч у дзвіниці: Центр Студентського Капеланства відновлює зустрічі «Кава з капеланом»

Центр Студентського Капеланства
Фрагмент афіші заходу

Центр Студентського Капеланства Львівської архиєпархії Української греко-католицької церкви з 27 вересня 2022 року відновлює зустрічі «Кава з капеланом» у дзвіниці Студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького. Після довгої перерви учасники поспілкуються з отцем Юрком Остапюком і розпочнуть новий блок тем.

Організатори запрошують щовівторка о 19:00, відразу після літургії. Адреса храму (дзвіниці): вул. Лукаша, 3а, студмістечко Національного університету «Львівська політехніка».

«Кава з капеланом» – це зустрічі для студентів, на яких молодь разом із капеланом руйнує стереотипи щодо сучасної духовності та духовенства, а також збагачує себе новими й актуальними відповідями на сьогоднішні виклики молодої людини та християнина.