Переможцями змагань за кубок студмістечка Львівської політехніки з міні-футболу стали геодезисти

Наталя Яценко, тижневик «Аудиторія»
міні-футбол

З 24 до 26 травня на території спортивного комплексу «Електрон» відбувався кубок студмістечка Львівської політехніки з міні-футболу.

Цей турнір, який організували студенти Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Сергій Редчук та Сергій Оніщенко, за рахунком уже четвертий. Цьогоріч, незважаючи на заліковий тиждень, зареєструвалося аж 20 команд.

Напружена боротьба тривала три дні. Студенти з різних інститутів приходили та намагалися довести, що саме вони – найкращі футболісти Університету. Впродовж усього турніру тривала цікава та безкомпромісна гра.

Переможцями з цієї боротьби вийшла команда Інституту геодезії – ФК «Барса». Її представляли Ігор Заліщук, Тарас Клепач, Ярослав Стельмах, Віктор Довгополюк, Михайло Лапшій, Олексій Головко та Дмитро Сорока. У фінальному матчі ці гравці зуміли впевнено переграти команду «ПУЛЯ». Володарями бронзових нагород стала команда «Керамік», яка у напруженому матчі взяла верх над командою «Леви».

Наступний турнір відбудеться вже восени.

міні-футбол