Переможцями конкурсу Creative Spark Big Idea Challenge 2022 Ukraine стали 4 команди від Tech StartUp School

Tech StartUp School Львівської політехніки
Заставка заходу

Завершився національний фінал міжнародного конкурсу відеопітчів Creative Spark Big Idea Challenge 2022 Ukraine, у якому взяли участь 7 команд – резидентів Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка».

За підсумками конкурсу переможцями у номінаціях стали такі команди.

• Креативна категорія:
    • SaveArtUA – Ірина Кречковська та Микола Кривий (Український католицький університет);
      SaveArtUA – благодійний фонд, який збирає інформацію про зруйновані пам’ятки культури під час війни в Україні та організовує збір коштів для їхнього відновлення.
  • Цифрова категорія:
    • SKit – Ангеліна Недошитко (Національний університет «Львівська політехніка»);
      SKIt – застосунок для менеджменту часу зимових видів спорту під час тренувань та змагань.
  • Cоціальна категорія:
    • Check It – Ганна Щерба, Назар Душко, Василь Чухілевич та Михайло Іващук (Національний університет «Острозька академія»);
      Check it – освітня гра, спрямована на підвищення рівня медіаграмотності; цей проєкт є гарною можливістю для вчителів стимулювати студентів аналізувати та критично оцінювати інформацію.
  • Public Choice winner:
    • Robota v tyly – Артур Федоренко та Дмитро Максимов;
      Robota v tylu – платформа для волонтерського руху, за підтримки якої можна налагодити процес обміну допомогою
  • Національний чемпіон:
    • SaveArtUA – Ірина Кречковська та Микола Кривий (Український католицький університет).

Tech StartUp School вітає переможців, дякує всім за участь та неймовірні ідеї та висловлює впевненість у подальшій плідній співпраці!

Заставка заходу Переможці конкурсу Переможці конкурсу Переможці конкурсу Переможці конкурсу