Переможцем конкурсу на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА став представник Університету

За матеріалами сайту ЛОДА
Олег Паска

Львівська обласна державна адміністрація оголошувала конкурси на посади керівників низки департаментів. Зокрема, це: департамент освіти та науки, департамент з питань культури, національностей та релігій, а також департамент охорони здоров’я.

За підсумками конкурсів визначено переможців. Зокрема, переможцем конкурсу на посаду директора департаменту освіти і науки Львівської ОДА став Олег Паска – засновник та керівник Вищої школи публічного лідерства Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка», кандидат економічних наук, старший викладач кафедри адміністративного та фінансового менеджменту Інституту адміністрування та післядипломної освіти.