Освітні програми Львівського ІТ Кластеру в Університеті й цьогоріч дуже цікавили абітурієнтів

ІТ Expert
Заставка до матеріалу

Подання вступних заяв завершено, тож ІТ Expert – освітня ініціатива Львівського ІТ Кластера – готова поділитися найважливішими результатами. Аж 9060 абітурієнтів зацікавилися бакалаврськими програмами, які підтримує Львівський ІТ Кластер.

Цікаві факти про вступну кампанію

1. На Львівщині 12 абітурієнтів склали НМТ на максимальний бал – 600. Семеро з них подали заявки на вступ на програми, які підтримує Кластер.
  2. Вже другий рік поспіль Cybersecurity є найбільш популярним напрямом. На цю програму до Львівської політехніки подано 1739 заяв.
  3. Серед найпопулярніших напрямів у цьому році є програма «Інтернет речей» в Університеті: на 150 ліцензійних місць подано 835 заяв.
  4. ШІ як завжди не залишає байдужими вступників: 1098 абітурієнтів виявили бажання навчатися на програмі «Штучний інтелект» у Львівській політехніці за ліцензійного обсягу 150 місць.
  5. Абітурієнтів усе більше цікавлять гуманітарні програми. До прикладу, на IT Sales Management до Політехніки подано 329 заяв на 60 місць загалом (з них 20 бюджетних).

Подання оригіналів документів для зарахування на бюджетну та контрактну форми навчання триватиме до 30 серпня.

Докладніше – на сторінці ІТ Expert у соцмережі Фейсбук.