Освітян запрошують до участі у вебінарі «Як зробити онлайн-навчання ефективним?»

За матеріалами сайту Центру громадського здоров’я
Заставка вебінару

23–24 грудня 2021 року фахівці Центру громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України проведуть вебінар «Як зробити онлайн-навчання ефективним?».

До участі у заході запрошують викладачів і методистів медичних та інших закладів вищої освіти, лікарів, залучених до викладання або наставництва, та всіх, хто цікавиться онлайн-освітою.

Учасники заходу поговорять про те, як:

• розв’язати найпоширеніші проблеми змішаної та онлайн-освіти й перетворити онлайн із «милиць» на ефективний навчальний інструмент;
  • зробити змішану освіту ефективною та якнайкраще «змішати свій освітній коктейль»;
  • винести уроки з досвіду діджиталізації освіти до пандемії;
  • зробити онлайн-освіту «практичною», працювати з колективними проєктами й зазирнути в майбутнє.

Спікери:

• Радміла Сегол, архітекторка онлайн-курсів, редакторка платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus, кандидатка наук із соціальних комунікацій, доцентка Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;
  • Ярослав Клочник, Application Architect, викладач на програмі «Інтернет речей» у Національному університеті «Львівська політехніка».

Модератор – Дмитро Столяренко, начальник відділу розвитку освітніх програм та професійних компетенцій Центру громадського здоров’я.

Захід відбудеться на платформі Zoom. Початок о 14:00.

Докладніше – на сайті Центру громадського здоров’я.